WSPARCIE

1 Wypełnij formularz
2 Oddzwonimy
3 Przygotujemy rozwiązanie szytę na miarę

Godziny pracy

Pn - pt 9:00 - 16:00

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji - sekretariat@icbm.pl

Google Ads Reklama sklepu internetowego Skuteczne kampanie reklamowe. 5.0 - 89 opinii Cena: od 249 PLN 249 ICBM POLSKA In stock! Order now!

ROI

Prowadząc kampanie staramy się uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji. Jeżeli posiadacie Państwo konkurecyjny asortyment oraz atrakcyjne ceny produktów, Wasz sklep internetowy będzie dynamicznie rozwijał. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało.

MIERZALNE EFEKTY

Zwrot wypracowany przez optymalizowane przez nas kampanie AdWords dla 3 sklepów internetowych z różnych branż w wybranych okresach 30dni.
Warunkiem osiągnięcia takich rezultatów, jest posiadanie atrakcyjnej oferty w sklepie internetowym- m.in. atrakcyjnych cenowo produktów oraz atrakcyjnego designu sklepu.

DORADZAMY I MIERZYMY EFEKTYWNOŚĆ

Naszym celem jest wypracowanie jak największych zwrotów z inwestycji w reklamę. Bezpłatnie doradzimy Tobie lub Twojemu zespołowi w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu. Uruchomimy zarówno kampanie Zakupy, remarketing dynamiczny, jak i kampanie tekstową. Współpraca z nami przełoży się na Twój sukces.

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie. Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową. Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.

Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.

TOP TOP

UTWÓRZ KONTO

ZAPOMNIAŁEŚ DANE DO LOGOWANIA??