WSPARCIE

3 Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę

Godziny pracy

Pn - pt 9:00 - 16:00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

ROI

Prowadząc kampanie staramy się uzyskać jak najlepszy zwrot z inwestycji. Jeżeli posiadacie Państwo konkurecyjny asortyment oraz atrakcyjne ceny produktów, Wasz sklep internetowy będzie dynamicznie rozwijał. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało.

MIERZALNE EFEKTY

Zwrot wypracowany przez optymalizowane przez nas kampanie AdWords dla 3 sklepów internetowych z różnych branż w wybranych okresach 30dni.
Warunkiem osiągnięcia takich rezultatów, jest posiadanie atrakcyjnej oferty w sklepie internetowym- m.in. atrakcyjnych cenowo produktów oraz atrakcyjnego designu sklepu.

kampanie e-commerce

DORADZAMY I MIERZYMY EFEKTYWNOŚĆ

Naszym celem jest wypracowanie jak największych zwrotów z inwestycji w reklamę. Bezpłatnie doradzimy Tobie lub Twojemu zespołowi w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu. Uruchomimy zarówno kampanie Zakupy, remarketing dynamiczny, jak i kampanie tekstową. Współpraca z nami przełoży się na Twój sukces.

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie. Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową. Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.

Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.

TOP

UTWÓRZ KONTO

ZAPOMNIAŁEŚ DANE DO LOGOWANIA??

Powyższe teksty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego