Kampania Zakupy

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.               

REKLAMA TWOICH PRODUKTÓW POJAWI SIĘ BEZPOŚREDNIO W WYSZUKIWARCE
google-zakupy.jpg
KAMPANIA ZAKUPY
Kampania Zakupy jest rozwiązaniem dedykowanym dla takiego sklepu internetowego jak Twój. Dzięki temu działaniu Twoje produkty wyświetlają się bezpośrednio w wyszukiwarce. Mają one również atrakcyjniejszą formę prezentacji niż sam tekst – wyświetlana jest miniatura zdjęcia produktu wraz z ceną oraz nazwą Twojego sklepu. Umożliwia to dopasowanie właściwości towaru, jak: wygląd, kolor, cena do preferencji użytkownika, jeszcze przed kliknięciem w reklamę. Ponadto reklama wyświetla się przy konkretnej nazwie produktu, prowadząc na stronę z określonym artykułem, idealnie dopasowanym do intencji użytkownika, ujawnionych podczas poszukiwania towaru. Wszystkie te elementy sprawiają, że kampania Zakupy jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych nastawionych na zwiększenie sprzedaży online.
ANALIZA PROCESU ZAKUPOWEGO I WYZNACZENIE WSKAŹNIKÓW POMIARU EFEKTYWNOŚCI
Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy procesu zakupowego i ścieżek zakupu w Twoim sklepie internetowym. W oparciu o uzyskane dane wyznaczamy wskaźniki pomiaru efektywności. Ustalone parametry pozwalają nam śledzić skuteczność kampanii, podejmować decyzje optymalizacyjne wyłącznie w oparciu o twarde dane statystyczne oraz proponować zmiany w funkcjonalności sklepu uwzględniające potrzeby użytkownika. Wszystkie działania mają służyć realizacji wspólnego celu – poprawie jakości ruchu, mającego na celu zwiększenie sprzedaży online w Twoim sklepie.
STWORZENIE I URUCHOMIENIE KAMPANII ZAKUPY
W ramach naszych usług opracowania i uruchomienia kampanii Zakupy konfigurujemy MC oraz GA. Dzięki temu masz pewność, że kampania, jaką realizujemy dla Ciebie, w pełni wykorzysta wszystkie dostępne funkcje programu reklamowego. Zamierzamy potraktować ją dwutorowo: w sposób dotyczący wszystkich produktów oraz wyróżniając te najlepsze, bestselery, podnoszące parametry sprzedaży. Kampanię produktową wspieramy rozwiązaniami remarketingowymi w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej. Wszystko to ma zapewnić skuteczność i efektywność prowadzonych działań.
OPTYMALIZACJA KAMPANII ZAKUPY ORAZ ANALIZA JAKOŚCI RUCHU
Optymalizujemy prowadzoną dla Ciebie kampanię wyłącznie na podstawie danych statystycznych. Analizujemy lokalizacje, dni tygodnia oraz godziny dokonywanych zamówień. Cyklicznie usuwamy zbędne słowa kluczowe. Analizujemy główne wskaźniki efektywności. Wszystko to sprawia, że idealnie dopasowujemy kampanię do zachowań i potrzeb Twoich Klientów. Trafiamy do użytkowników w najważniejszym momencie podejmowania decyzji o zakupie. Efektywnie wykorzystujemy powierzony budżet.
PRZESZKOLENIE Z ANALITYKI INTERNETOWEJ
Naszym celem jest nie tylko przeprowadzenie efektywnej kampanii promującej Twój sklep. Zależy nam byś podejmując współpracę z nami miał satysfakcję z dobrze podjętej decyzji i ulokowanych pieniędzy. Dokładnie wyjaśnimy Ci, co robimy i dlaczego. Dzięki nam poznasz jeszcze lepiej wszystkie możliwości, jakie niesie analityka internetowa. Przeszkolimy Ciebie z obsługi programu GA. Przez to będziesz mógł podejmować kluczowe decyzje dotyczące swojego sklepu wyłącznie na podstawie twardych danych.
KUPONY REKLAMOWE 850PLN
Każdy nowy klient systemu reklamowego GA otrzyma kupony o łącznej wartości 850PLN
wspolpraca.jpg

Wybrane realizacje

Client 1
Client 2
Client 6
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 12
Client 10
Client 10
Client 17
Client 18
Client 19
Client 20
Podmioty na rzecz których ICBM Polska świadczyło usługi prowadzenia kampanii linków sponsorowanych/kampanii FB z wykorzystaniem dowolnego narzędzia reklamowego GA lub FB Ads.
kampania-zakupy.png
Niniejszy dokument ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Nie stanowi on oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Agencja SEM
Kampania Zakupy
Kampanie Zakupy pozwala wyświetlać produkty bezpośrednio w wyszukiwarce.
All Rights Reserved ICBM Poland.