O nas

ICBM Polska powstało w 2011 roku. Początkowo firma funkcjonowała w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od listopada 2013 roku działamy na rynku jako niezależny podmiot gospodarczy.

W styczniu 2014 roku uzyskaliśmy status Partnera Google, potwierdzający korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych metod przy prowadzeniu kampanii reklamowych Google AdWords. W marcu 2015 roku firma ICBM Polska została zaproszona przez Google programu Google Partners Rising Stars, w którym otrzymała wyróżnienie jako jedna z najdynamiczniej rozwijającej się agencji SEM w Polsce.

W naszej codziennej pracy przestrzegamy określonych zasad, jakimi są: wysoka jakość usług, dbałość o dobre relacje z kontrahentami oraz profesjonalna obsługa zleceń. Wszystkie realizowane zadania wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, wciąż poszukując innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu prowadzone przez nas projekty są efektywne i satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Jednocześnie nie zapominamy o kwestiach społecznych i środowiskowych, gdyż jedyny właściwy model współczesnego biznesu to biznes społecznie odpowiedzialny.

5.jpg

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Polityka informacyjna

Dokument informacyjny

Certyfikaty

Współpraca z Google

Zasady firmy zewnętrzne

Partnerzy Google

Produkty AdWords

Reklama AdWords

Merchant Center

Reklama YouTube

Remarketing statyczny AdWords

Remarketing dynamiczny AdWords

Pozostałe usługi

Reklama AdWords

Merchant Center

Reklama YouTube

Remarketing statyczny AdWords

Remarketing dynamiczny AdWords

All Rights Reserved ICBM Poland.