O nas

ICBM Polska powstało w 2011 roku. Początkowo firma funkcjonowała w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Od listopada 2013 roku działamy na rynku jako niezależny podmiot gospodarczy.

Od stycznia 2014 roku, nieprzerwanie jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w zakresie reklamy internetowej. W marcu 2015 roku firma ICBM Polska została zaproszona do programu Partners Rising Stars, w którym otrzymała wyróżnienie.

W naszej codziennej pracy przestrzegamy określonych zasad, jakimi są: wysoka jakość usług, dbałość o dobre relacje z kontrahentami oraz profesjonalna obsługa zleceń. Wszystkie realizowane zadania wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem, wciąż poszukując innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu prowadzone przez nas projekty są efektywne i satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Jednocześnie nie zapominamy o kwestiach społecznych i środowiskowych, gdyż jedyny właściwy model współczesnego biznesu to biznes społecznie odpowiedzialny.

dyplom-rising.png
5.jpg

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Kampanie AdWords
O nas
Reklama w wyszukiwarce prowadzona przez naszą firmę zawsze cyklicznie jest optymalizowana. Dzięki temu reklama w wyszukiwarce jest skuteczna.
All Rights Reserved ICBM Poland.