Sieć reklamowa GDN

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.               

KAMPANIA W SIECI REKLAMOWEJ
Sieć reklamowa GDN jest największym programem reklamowym na świecie. Wasza kampania może wyświetlić się na każdej stronie, korzystających z zasobów reklamowych. Obecnie w sieci reklamowej znaleźć można strony o różnej tematyce i różnej wielkości – od ogólnopolskich serwisów informacyjnych po strony o niszowej tematyce. Możliwe jest też korzystanie z wiedzy i pasji milionów blogerów. To oni tworzą treści, których szukają Wasi potencjalni klienci. My natomiast umieszczamy Wasze reklamy pośród tych treści.
REKLAMA W SIECI REKLAMOWEJ
Kampania w sieci reklamowej wyświetlana jest w formie banerów graficznych (statycznych lub dynamicznych) oraz reklam tekstowych. System umożliwia wyświetlanie reklam w 15 różnych rozmiarach. Sieć reklamowa to też aplikacje mobilne, w których możliwe jest wyświetlanie reklam.
KLUCZ DO SKUTECZNOŚCI
Kampania w sieci reklamowej jest skuteczna w przypadku zastosowania odpowiednich kryteriów targetowania. Tylko dzięki temu dotrzemy do użytkowników, którzy są Waszymi potencjalnymi klientami.

Kampanie w sieci reklamowej GDN możemy targetować po następujących kryteriach:
- wiek/płeć,
- lokalizacja/język,
- słowo kluczowe
- zainteresowania
- odbiorcy produktów
KOMPLEKSOWE WSPARCIE
Pomożemy Twojej firmie wykorzystać to narzędzie reklamowe do dotarcia Twoich klientów w odpowiednim momencie. Poprzez poprawne skonfigurowanie GA określić będziemy mogli precyzyjnie charakterystykę klienta kupującego Twojego produkty/usługi, a przez to możliwe będzie poprawne targetowanie kampanii w sieci reklamowej GDN. Wykonana przez nas praca przełoży się na sukces Twojej kampanii.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Kampanie AdWords
Sieć reklamowa GDN
Sieć reklamowa GDN prowadzone przez naszą firmę zawsze cyklicznie jest optymalizowana. Dzięki temu reklama w wyszukiwarce jest skuteczna.
All Rights Reserved ICBM Poland.