Google ADSKampania banerowa Google ADS

Kampania banerowa Google Ads

SZEROKI ZASIĘG REKLAMY ONLINE

Sieć reklamowa GDN jest największym programem reklamowym na świecie.Obecnie w sieci reklamowej znaleźć można strony o różnej tematyce i różnej wielkości – od ogólnopolskich serwisów informacyjnych po strony o niszowej tematyce. Możliwe jest też korzystanie z wiedzy i pasji milionów blogerów. To oni tworzą treści, których szukają Wasi potencjalni klienci. My natomiast umieszczamy Wasze reklamy pośród tych treści.Sieć reklamowa to też aplikacje mobilne, w których możliwe jest wyświetlanie reklam.

TARGETOWANIE KLUCZEM DO SKUTECZNOŚCI

Kampania w sieci reklamowej jest skuteczna w przypadku zastosowania odpowiednich kryteriów targetowania reklamy online. Kampanie banerowe GDN w sieci reklamowej możemy targetować m.in. z wykorzystaniem takich cech jak wiek/płeć, lokalizacja/język, słowa kluczowe, zainteresowania, odbiorcy produktów, wydarzenia z życia, listy remarketingowe.

BANERY GRAFICZNE

Kampania w sieci reklamowej wyświetlana jest w formie banerów graficznych (statycznych lub dynamicznych), video oraz reklam tekstowych.

MIERZALNE EFEKTY

Nasze działania są w pełni mierzalne - wysokość sprzedaży, ilość zapytań, liczba połączeń telefonicznych

KONTROLA NAD WYDATKAMI

W zależności od osiąganych efektów jesteśmy w pełni kontrolować koszty reklamy, przez co możesz planować swoje wydatki reklamowe.

PłATNOŚć ZA KLIKNIĘCIE, WYŚWIETLENIE LUB KONWERSJĘ

Google Ads umożliwia różne modele opłaty za reklamę. Wybrać możemy płatność za kliknięcie, wyświetlenie lub konwersję.

Kampanie banerowe Google Ads

Nasze kompetencje

CERTYFIKATY I DOŚWIADCZENIE

W prowadzonej dla Ciebie kampanii linków sponsorowanych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod prowadzenia kampanii Google Ads. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 kampanii dla firm z różnych branż, przez co możesz być pewny, że kampania, jaką stworzymy na potrzeby Twojego projektu, będzie prowadzona w oparciu o innowacyjne metody i wysokie standardy.

STRATEGIA MARKETINGOWA ONLINE

Tworzymy strategię marketingową online i pomagamy wyznaczać wskaźniki pozwalające obiektywnie ocenić skuteczność naszej pracy - sprzedaż online, wysłanie zapytania, wykonanie połączenia telefonicznego, kliknięcie maila. Wierzymy, że współpraca z nami przełoży się na Twój sukces.

DORADZTWO BIZNESOWE

Naszym celem nadrzędnym jest osiągnięcie jak najlepszych efektów dla Ciebie i Twojej firmy. Podczas współpracy z nami otrzymasz wsparcie merytoryczne w zakresie biznesowym.

GOOGLE PARTNER PREMIER

Aktywnie uczestniczyliśmy w programach - Google Partner Rising Stars oraz Digital Champion - skierowanych do wyselekcjonowanych agencji SEM na rynku polskim. Od 2014 jesteśmy Partnerem Google, a od 2017 roku partnerem Google Premier.

KAMPANIE REKLAMOWE 2.0

Zarządzane przez nas kampanie linków sponsorowanych posiadają m.in. reklamy tekstowe, reklamy displayowe, strategie ustalania stawek - zautomatyzowane oparte o mechanizmy Machine Learining (Google AI). Aktywnie wykorzystujemy również rekomendacje na koncie Google Ads. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zarządzane przez nas kampanie reklamowe Google Ads działają efektywnie.

Doradzamy i mierzymy

Naszym celem nadrzędnym jest osiągnięcie jak najlepszych efektów dla Ciebie i Twojej firmy. Podczas współpracy z nami otrzymasz wsparcie merytoryczne w zakresie reklamy online. Przygotujemy strategię marketingu online z wykorzystaniem kampanii Google Ads. Przekonasz się, że wykorzystanie innowacyjnych narzędzi oraz transparentność współpracy pozwoli zbudować nam długoterminową relacje biznesową w której będziemy dążyć do rozwoju Twojego biznesu. Każda tworzona przez nas kampania optymalizowana jest pod kątem zwiększenia liczby konwersji. W przypadku wielu biznesów jest to sprzedaż online, liczba wysłanych zapytań (maili, formularzy), liczba telefonów. Powtarzalność sprawi, że możliwe będzie uzyskanie większego zasięgu kampanii reklamowych Google Ads i uzyskanie większej ilości konwersji. Dzięki czemu możliwy będzie rozwój Twojego biznesu. A my staniemy się Twoim partnerem biznesowym na długie lata.

Co nas wyróżnia

DATA DRIVEN

Wykorzystanie danych pozwala zwiększać ROI i przychody z podejmowanych działań marketingowych. Co pozwoli osiągnąć wzrost biznesowy

DEDYKOWANY OPIEKUN

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu firm poprzez reklamę online. Dedykowany opiekun na bieżąco będzie nadzorował osiągniecię celów biznesowych.

MACHINE LEARNING / AI

Tylko dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań Machine Learining / Google AI (systemów samouczących się) kampanie są w stanie dostosowywać się do dynamicznie zmieniającego się zachowania konsumentów.

ANALITYKA INTERNETOWA

Umiejętności i talent, w połączeniu z efektywnym wykorzystaniem informacji o użytkownikowach pozwala skutecznie znajdować możliwości uzyskania dodatkowego przychodu online z nowych inicjatyw marketingowych.

Model współpracy

Dowiedz się jak przebiega współpraca z nami

Analiza biznesu
Dobór narzędzi reklamowych
Wyznaczenie wskaźników efektywnościowych (KPI)
Uruchomienie kampanii Google Ads
Analityka internetowa / machine learning
Skalowanie kampanii
TWORZENIE KAMPANII BANEROWEJ GOOGLE ADS W SIECI REKLAMOWEJ

Jak wygląda proces uruchomienia kampanii GDN Google Ads w sieci reklamowej

#1 Stworzenie najskuteczniejszych list odbiorców
#2 Zbudowanie kampanii zgodnie z wysokiej jakości standardami
#3 Stworzenie elastycznych reklam displayowych
#4 Dodanie rozszerzeń reklam
#5 Ustawienie lokalizacji, na którą będzie wyświetlana reklama
#6 Ustawienie harmonogramu wyświetlania reklam
#7 Dobór odpowiedniej strategii ustalania stawek
#8 Uruchomienie rozwiązań opartych o Machine Learning
#9 Analizowanie kampanii i bieżąca praca
#10 Raportowanie skuteczności kampanii
Analiza

Case Study

+618
Przychodu
Sklep akwarystyczny online

Dobór odpowiednich narzędzi reklamowych. Dobór słów kluczowych. Optymalizacja i automatyzacja.

+315
Konwersji
Serwis automatyki przemysłowej

Rozbudowane kampanie produktowe (tekstowe) w połączeniu z kampaniami brandowymi.

+383
Przychodu
Sklep budowlany

Automatyzacja, machine learining, wykorzystanie doświadczenia i umiejętności.

+91
LEADÓW
Firma usługowo-budowlana

Rozbudowa lejka sprzedażowego. Zaawansowane listy odbiorców. Automatyzacja i Machine Learning

+138
Transakcji
Sklep online wyposażenie wnętrz

Wykorzystanie zaawansowanej analityki internetowej oraz rozwiązań Machine Learning

+77
Sprzedaży
Sklep z zabawkami online

Odpowiednia struktura kampanii reklamowych. Wdrożenie automatyzacji i Machine Learning.

Q&A

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze pytania dotyczące współpracy i kampanii Google Ads
Czy mam dostęp do konta Google Ads?

Otrzymujesz dostęp do konta - Poziom dostępu, który otrzymujesz: Płatności..

Komu wpłacam budżet reklamowy Google Ads?

Środki wpłacacie bezpośrednio do Google. W związku z tym masz pewność, że pokrywane są z nich koszty kliknięć/wyświetleń/obejrzeń reklamy.

Nie mam konta Google Ads. Kto tworzy konto reklamowe Google Ads?

Każdorazowo tworzymy nowe konto reklamowe Google Ads. Dlatego nic nie musisz w tym zakresie wykonywać

Co dzieje się z kontem Google Ads po zakończonej współpracy?

Konto jest archiwizowane w naszych zasobach

Co wchodzi w zakres usługi Zarządzania kampanią Google Ads?

Stworzenie kampanii reklamowej, połączenie konta Google Ads z Google Analytics, konfiguracja kont Google Ads/Merchant Center, wdrożenie mechanizmów Machine Learning, bieżące zarządzanie kampanią reklamową Google Ads.

Na jaki okres zawierana jest umowa?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Jaki model rozliczenia preferujecie?

Procent od wydatków, procent od przychodu lub model mieszany.

Po jakim okresie można oceniać kampanie?

Sugerowany okres oceny wyników kampanii to 3 miesiące. Jednak korzyści biznesowe kampanie Google Ads przynoszą już od pierwszego dnia uruchomienia. Należy też pamiętać, że nad niektórymi kampaniami pracujemy latami - podnosząc cały czas ich efektywność, dostosowując ciągle do zmian jakie zachodzą wśród użytkowników.

Jak wygląda raportowanie kampanii?

Korzystamy z Google Analytics 4, które zapewnia dostęp do wyników kampanii w czasie rzeczywistym (24 h / 7 dni). Naturalnie przeszkalimy Ciebie z wykorzystania Google Analytics, abyś mógł w dowolnym momencie znaleźć niezbędne dane.

Czy przed uruchomieniem kampanii będę musiał dokonywać zmian w kodzie serwisu?

Przed uruchomieniem kampanii sprawdzamy wdrożenie kodów analitycznych oraz niezbędnych narzędzi. Może się zdażyć, że wdrożyć będzie trzeba kod Google Tag Manager, Google Analytics.

Czy wdrożycie za nas kody w naszym serwisie?

Co do zasady tego nie wykonujemy. Ingeneracja zewnętrznych firm w kody źródłowe serwisów internetowych może prowadzić do utraty gwarancji na całe oprogramowanie. A chcemy tego uniknąć.

ICBM logo
Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową. Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana. Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu