Kampania video YT

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.               

KAMPANIA VIDEO YT
Serwis YT jest drugą pod względem liczby użytkowników wyszukiwarką w Polsce. 13,4 mln Polaków korzysta z niego regularnie. YT jest jednocześnie największą stroną z filmami na świecie, przez co należy traktować go jako odpowiednik telewizji. Wart podkreślenia jest fakt, że 52% użytkowników podejmuje działania po obejrzeniu reklamy w serwisie. Należy również pamiętać, że koszty produkcji i emisji reklam w serwisie YT są relatywnie niskie. Pozwalają też w pełni mierzyć efekty – czas oglądania reklamy, liczbę kliknięć, zaangażowanie oraz działanie podejmowane w Twoim serwisie po obejrzeniu materiału.
SKUTECZNE DOTARCIE DO KLIENTA
Kampania z wykorzystaniem wideo reklamy jest zaprojektowana tak, aby jak najskuteczniej docierać do Twoich potencjalnych Klientów. Opracowanie promocji wideo YT rozpoczynamy od analizy cech użytkownika odwiedzającego Twoją stronę zawartych w GA. Pozwala nam to poznać Twojego potencjalnego Klienta, a przede wszystkim jego dane demograficzne, zainteresowania oraz preferencje podczas przeglądania materiałów wideo. Przygotowana w ten sposób charakterystyka odbiorców Twoich produktów pozwala kierować kampanię wideo wyłącznie do potencjalnych Klientów. Dbamy o wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie niesie za sobą reklama w serwisie wideo YT. Stosujemy zarówno baner towarzyszący, jak i wezwanie do działania, a także dodajemy adnotacje do filmu promocyjnego.
REKLAMA TRUEVIEW INSTREAM
Format reklamy Trueview inStream zapewnia wyświetlanie materiałów promocyjnych przed filmami umieszczonymi w serwisie. Użytkownik musi obejrzeć pierwszych 5 sekund reklamy, po czym ma możliwość pominięcia jej dalszego ciągu. Płatność pobierana jest za wyświetlenie 30 sekund Twojego filmu lub całego, jeżeli jest krótszy.
REKLAMA MASTHEAD
Reklama zamawiana w systemie rezerwacyjnym pozwala na wyświetlanie reklamy na stronie głównej YT oraz wersji mobilnej YT, aplikacji YT przez cały dzień. To minimalny okres wyświetlania. Dzięki temu rodzajowi reklamy, możesz być pewny, że dotrzesz ze swoimi produktami do wszystkich użytkowników korzystających z materiałów wideo.
KUPONY REKLAMOWE 850PLN
Każdy nowy klient systemu reklamowego GA otrzyma do konta kupony o łącznej wartości 850PLN
wspolpraca.jpg
REKLAMA TWOJEJ FIRMY POJAWI SIĘ PRZED FILMAMI YT
Wybrane kampanie YT
reklama-youtube.png
Niniejszy dokument ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Nie stanowi on oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

kampania youtube
Kampania video YT
Kampania video YT zapewnia szeroki zasięg i budowę rozpoznawalności marki.
All Rights Reserved ICBM Poland.