Linki sponsorowane - reklama w wyszukiwarce

Skuteczna reklama w wyszukiwarce
Wypełnij formularz - otrzymaj bezpłatną ofertę!
850PLN gratis dla każdego nowego Klienta

Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie

POPROWADZIMY KAMPANIE REKLAMOWĄ 
DLA TWOJEJ FIRMY
01
Reklama tekstowa w wyszukiwarce Google.pl
02
Reklama produktów w Google Zakupy
03
Kampania remarketingowa
04
Kampania video YouTube
REKLAMA TWOJEJ FIRMY POJAWI SIĘ BEZPOŚREDNIO W WYSZUKIWARCE
google1.jpg
CERTYFIKATY I DOŚWIADCZENIE W PRACY Z REKLAMĄ W WYSZUKIWARCE
W prowadzonej dla Ciebie kampanii linków sponsorowanych korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 kampanii dla firm z różnych branż, przez co możesz być pewny, że kampania, jaką stworzymy na potrzeby Twojego projektu, będzie prowadzona w oparciu o nowoczesne metody i wysokie standardy. Aktywnie uczestniczyliśmy w programie Partner Rising Stars, skierowanym do wyselekcjonowanych agencji SEM na rynku polskim.
REKLAMA TEKSTOWA
Tworzone przez nas kampanie linków sponsorowanych posiadają możliwe do wykorzystania rozszerzenia reklam tekstowych. Dzięki temu możecie mieć pewność, że stworzona reklama tekstowa jest jak największa i wyróżnia Was od konkurencji.
reklama.jpg
DORADZAMY I MIERZYMY EFEKTYWNOŚĆ
Naszym celem nadrzędnym jest osiągnięcie jak najlepszych efektów dla Ciebie i Twojej firmy. Podczas współpracy z nami otrzymasz bezpłatne wsparcie merytoryczne w zakresie funkcjonowania Twojego serwisu internetowego. Ponadto wyznaczymy wskaźniki pozwalające obiektywnie ocenić skuteczność naszej pracy - sprzedaż online, wysłanie zapytania, wykonanie połączenia telefonicznego, kliknięcie maila. Współpraca z nami przełoży się na Twój sukces.
NR 1 - OPTYMALIZACJA
Cały czas pracujemy kampanią dla Ciebie. Dobieramy strategię oraz słowa kluczowe odpowiadające Twoim potrzebom. Korzystamy ze sprawdzonej metody tworzenia kampanii linków sponsorowanych, dbamy o wyniki jakości, ręcznie zarządzamy stawkami za kliknięcie. Aktywnie korzystamy z danych analitycznych pokazujących zachowanie użytkownika po wejściu na Twoją stronę. Prowadzone kampanie w wyszukiwarce, będziemy starali wyświetlić odpowiednim użytkownikom, jak najniższym możliwym kosztem.
SZKOLENIE Z ANALITYKI INTERNETOWEJ
Zależy nam, abyś widział i oceniał osiągane rezultaty. Przeszkolimy Ciebie lub Twój zespół z analityki internetowej oraz GA. Pokażemy, gdzie znaleźć najważniejsze informacje z punktu widzenia zarządzania Twoim biznesem. Poprzez współpracę z nami będziesz w stanie interpretować dane dotyczące nie tylko reklamy w wyszukiwarce, ale również pozostałych kanałów, którymi Klient dociera do Twojej firmy.
KUPONY REKLAMOWE 850PLN
Każdy nowy klient systemu reklamowego GA otrzyma do konta kupony o łącznej wartości 850PLN.
wspolpraca.jpg

Wybrane realizacje

Client 1
Client 2
Client 6
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 12
Client 10
Client 10
Client 17
Client 18
Client 19
Client 20
Podmioty na rzecz których ICBM Polska świadczyło usługi prowadzenia kampanii linków sponsorowanych/kampanii FB z wykorzystaniem dowolnego narzędzia reklamowego GA lub FB Ads.

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.               

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Kampanie AdWords
Linki sponsorowane
Linki sponsorowane prowadzone przez naszą firmę zawsze cyklicznie jest optymalizowana. Dzięki temu reklama w wyszukiwarce jest skuteczna.
All Rights Reserved ICBM Poland.