Kampania FB

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.               

SKUTECZNE NARZĘDZIE POZYSKIWANIA LEADÓW
Serwis FB jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce. Szacuje się, że ponad 80% polskich internautów korzysta regularnie z portali społecznościowych, spędzając na nich 6 godzin dziennie. Wszystko to sprawia, że reklama na FB jest najważniejszym i najbardziej skutecznym kanałem sprzedaży.
KAMPANIA FB
Prowadzimy kampanie płatnych linków na FB (PPC). Reklama promująca Twoje produkty/usługi będzie się wyświetlać właściwym, ściśle określonym użytkownikom, ponieważ każda prowadzona przez nas kampania jest poprzedzona szczegółową analizą Twoich Klientów. Dzięki temu kampania trafia wyłącznie do osób o idealnie dobranej charakterystyce i wybranych cechach demograficznych. Ponadto nasze kampanie FB nie wymagają prowadzenia profilu firmowego.
PIKSEL KONWERSJI
Każda prowadzona przez nas aktywność reklamowa na FB ma zapewnić Twojej firmie jak najwięcej informacji dotyczących efektywności kampanii. Przygotujemy piksel konwersji, który umieszczony w Twoim serwisie pozwoli kontrolować efekty prowadzonej kampanii na FB.
DOCIERAJ SKUTECZNIE DO POTENCJALNYCH KLIENTÓW
Skuteczne kampanie na FB opierają się na odpowiednim i precyzyjnym dobraniu grupy docelowej. Reklama może być wykorzystywana poprzez dotarcie do nowych użytkowników, ponieważ wyświetla się na konkretnym obszarze terytorialnym. Target jest profilowany z uwagi na język, płeć, wiek, wykształcenie, zainteresowania, miejsce zatrudnienia, stanowisko pracy, zachowania i zainteresowania, wydarzenia w życiu oraz status związku. Dodatkowo kampanie na FB można kierować wybierając użytkowników pod względem konkretnego maila lub numeru telefonu, ponieważ reklama dokonuje selekcji bazy danych Klientów, którzy wcześniej dokonali zakupu lub wysłali zapytanie.
TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA REKLAMA
fb.png

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

kampania facebook
Kampania FB
Skuteczna kampania FB. Reklamuj się skutecznie na FB
All Rights Reserved ICBM Poland.