Work hours
Pn - pt 9:00 - 16:00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

KAMPANIA FB

Płatność za kliknięcie lub wyświetlenie

Płacisz tylko jak ktoś kliknie w reklamę lub jak ją wyświetli.

Mierzalne efekty

Reklama pozwalająca zmierzyć efekty. Wielkość sprzedaży, ilość zapytań, liczba telefonów.

Nie potrzebujesz Fun-Page'a

Wystarczy strona internetowa do której będzie kierowała reklama.

Miejsce na Twoją reklamę
Profil na FV Waszego klienta
Miejsce na interakcje uzytkownika z reklamą
Interaktywny obrazek

NR 1 - PERFORMANCE MARKETING

Proces realizacj kampanii reklamowej


Każda tworzona przez nas kampania optymalizowana jest pod kątem zwiększenia zasięgu i dotarcie do jak największej liczby unikalnych użytkowników

Zamów ofertę
Kampanie zasięgowe (banerowe)

Promowanie aktywności wobec postów, wydarzeń lub produktów

Promocja Fun Page'a

SKUTECZNE NARZĘDZIE POZYSKIWANIA LEADÓW

Serwis FB jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce. Szacuje się, że ponad 80% polskich internautów korzysta regularnie z portali społecznościowych, spędzając na nich 6 godzin dziennie. Wszystko to sprawia, że reklama na FB jest najważniejszym i najbardziej skutecznym kanałem sprzedaży.

KAMPANIA FB

Prowadzimy kampanie płatnych linków na FB (PPC). Reklama promująca Twoje produkty/usługi będzie się wyświetlać właściwym, ściśle określonym użytkownikom, ponieważ każda prowadzona przez nas kampania jest poprzedzona szczegółową analizą Twoich Klientów. Dzięki temu kampania trafia wyłącznie do osób o idealnie dobranej charakterystyce i wybranych cechach demograficznych. Ponadto nasze kampanie FB nie wymagają prowadzenia profilu firmowego.

PIKSEL KONWERSJI

Każda prowadzona przez nas aktywność reklamowa na FB ma zapewnić Twojej firmie jak najwięcej informacji dotyczących efektywności kampanii. Przygotujemy piksel konwersji, który umieszczony w Twoim serwisie pozwoli kontrolować efekty prowadzonej kampanii na FB.

DOCIERAJ SKUTECZNIE DO POTENCJALNYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie na FB opierają się na odpowiednim i precyzyjnym dobraniu grupy docelowej. Reklama może być wykorzystywana poprzez dotarcie do nowych użytkowników, ponieważ wyświetla się na konkretnym obszarze terytorialnym. Target jest profilowany z uwagi na język, płeć, wiek, wykształcenie, zainteresowania, miejsce zatrudnienia, stanowisko pracy, zachowania i zainteresowania, wydarzenia w życiu oraz status związku. Dodatkowo kampanie na FB można kierować wybierając użytkowników pod względem konkretnego maila lub numeru telefonu, ponieważ reklama dokonuje selekcji bazy danych Klientów, którzy wcześniej dokonali zakupu lub wysłali zapytanie.

NR 1 - efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie. Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową. Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.

Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych GA do rozwoju Twojego biznesu.

Utwórz konto

Zapomniałeś/łaś danych do logowania?

Powyższe teksty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego