Certyfikaty reklamy internetowej

 


CERTYFIKATY


Certyfikat AdWords

Podstawy reklamy, Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych, Sieć reklamowa dla zaawansowanych. 

Certyfikat AdWords obejmuje podstawowe aspekty reklamy online i zarządzania kampanią za pomocą narzędzi Google, takich jak: AdWords, Analytics i DoubleClick. 

Podstawy reklamy

Egzamin „Podstawy reklamy” obejmuje podstawowe aspekty programu AdWords i reklamy w Internecie, w tym zarządzanie kontem oraz korzyści płynące z wyświetlania reklam w sieci wyszukiwania.

Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych

Egzamin „Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody zarządzania kampaniami AdWords na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Sieć reklamowa dla zaawansowanych

Egzamin „Sieć reklamowa dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody wyświetlania reklam w serwisie YouTube i sieci reklamowej Google na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

 

Certyfikat Analytics

Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Analytics obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Analytics, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

 

Certyfikat: Reklama w Zakupach Google

Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Zakupy obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Zakupami, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

 

 

Certyfikat: reklama video YouTube

Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia, takie jak: sprawdzone metody tworzenia i optymalizacji kampanii wideo w YouTube i w Internecie oraz zarządzanie nimi.

 

 

Certyfikat: reklama na urządzeniach mobilnych

Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane koncepcje reklamy mobilnej, w tym formaty reklam, ustalanie stawek i kierowanie, pomiar oraz optymalizację kampanii.

 

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Polityka informacyjna

Dokument informacyjny

Certyfikaty

Współpraca z Google

Zasady firmy zewnętrzne

 

Produkty reklamowe

Linki sponsorowane

Kampania Zakupy

Kampania video YT

Remarketing statyczny 

Remarketing dynamiczny 

Kampanie AdWords
Linki sponsorowane
Linki sponsorowane prowadzone przez naszą firmę zawsze cyklicznie jest optymalizowana. Dzięki temu reklama w wyszukiwarce jest skuteczna.
All Rights Reserved ICBM Poland.