Kampania Google Zakupy

Nr 1 efektywność

Postaw na skuteczność i doświadczenie

Poprowadzimy Twoją kampanię w oparciu o analitykę internetową.
Twoja kampania będzie cyklicznie optymalizowana.                                                                                                                                        
Natomiast Ciebie przeszkolimy ze sposobów wykorzystania danych Google Analytics do rozwoju Twojego biznesu.               

REKLAMA TWOICH PRODUKTÓW POJAWI SIĘ BEZPOŚREDNIO W WYSZUKIWARCE GOOGLE
google-zakupy.jpg
KAMPANIA GOOGLE ZAKUPY
Kampania Google Zakupy jest rozwiązaniem dedykowanym dla takiego sklepu internetowego jak Twój. Dzięki temu działaniu Twoje produkty wyświetlają się bezpośrednio w wyszukiwarce. Mają one również atrakcyjniejszą formę prezentacji niż sam tekst – wyświetlana jest miniatura zdjęcia produktu wraz z ceną oraz nazwą Twojego sklepu. Umożliwia to dopasowanie właściwości towaru, jak: wygląd, kolor, cena do preferencji użytkownika, jeszcze przed kliknięciem w reklamę. Ponadto reklama wyświetla się przy konkretnej nazwie produktu, prowadząc na stronę z określonym artykułem, idealnie dopasowanym do intencji użytkownika, ujawnionych podczas poszukiwania towaru. Wszystkie te elementy sprawiają, że kampania Google Zakupy jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych nastawionych na zwiększenie sprzedaży online.
ANALIZA PROCESU ZAKUPOWEGO I WYZNACZENIE WSKAŹNIKÓW POMIARU EFEKTYWNOŚCI
Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy procesu zakupowego i ścieżek zakupu w Twoim sklepie internetowym. W oparciu o uzyskane dane wyznaczamy wskaźniki pomiaru efektywności. Ustalone parametry pozwalają nam śledzić skuteczność kampanii, podejmować decyzje optymalizacyjne wyłącznie w oparciu o twarde dane statystyczne oraz proponować zmiany w funkcjonalności sklepu uwzględniające potrzeby użytkownika. Wszystkie działania mają służyć realizacji wspólnego celu – poprawie jakości ruchu, mającego na celu zwiększenie sprzedaży online w Twoim sklepie.
STWORZENIE I URUCHOMIENIE KAMPANII GOOGLE ZAKUPY
W ramach naszych usług opracowania i uruchomienia kampanii Google Zakupy konfigurujemy Merchant Center, Google Analytics oraz Google AdWords. Dzięki temu masz pewność, że kampania, jaką realizujemy dla Ciebie, w pełni wykorzysta wszystkie dostępne funkcje programu reklamowego. Zamierzamy potraktować ją dwutorowo: w sposób dotyczący wszystkich produktów oraz wyróżniając te najlepsze, bestselery, podnoszące parametry sprzedaży. Kampanię produktową wspieramy rozwiązaniami remarketingowymi w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej. Wszystko to ma zapewnić skuteczność i efektywność prowadzonych działań.
OPTYMALIZACJA KAMPANII GOOGLE ZAKUPY ORAZ ANALIZA JAKOŚCI RUCHU
Optymalizujemy prowadzoną dla Ciebie kampanię wyłącznie na podstawie danych statystycznych. Analizujemy lokalizacje, dni tygodnia oraz godziny dokonywanych zamówień. Cyklicznie usuwamy zbędne słowa kluczowe. Analizujemy główne wskaźniki efektywności. Wszystko to sprawia, że idealnie dopasowujemy kampanię do zachowań i potrzeb Twoich Klientów. Trafiamy do użytkowników w najważniejszym momencie podejmowania decyzji o zakupie. Efektywnie wykorzystujemy powierzony budżet.
PRZESZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS
Naszym celem jest nie tylko przeprowadzenie efektywnej kampanii promującej Twój sklep. Zależy nam byś podejmując współpracę z nami miał satysfakcję z dobrze podjętej decyzji i ulokowanych pieniędzy. Dokładnie wyjaśnimy Ci, co robimy i dlaczego. Dzięki nam poznasz jeszcze lepiej wszystkie możliwości, jakie niesie analityka internetowa. Przeszkolimy Ciebie z obsługi programu Google Analytics. Przez to będziesz mógł podejmować kluczowe decyzje dotyczące swojego sklepu wyłącznie na podstawie twardych danych.
KUPONY ADWORDS 850PLN
Każdy nowy klient systemu reklamowego Google AdWords otrzyma do konta AdWords kupony o łącznej wartości 850PLN
wspolpraca.jpg

Wybrane realizacje

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12
Client 10
Client 10
Client 17
Client 18
Client 19
Client 20
Client 21
Client 23
Client 24
Client 14
Client 13
Client 10
Client 10
Client 10
Client 17
Client 18
Client 19
Client 20
Podmioty na rzecz których ICBM Polska świadczyło usługi prowadzenia kampanii AdWords/kampanii Facebook Ads z wykorzystaniem dowolnego narzędzia reklamowego Google AdWords lub Facebook Ads.
kampania-google-zakupy.png
Niniejszy dokument ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Nie stanowi on oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie

Napisz do nas!
Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe

ICBM Polska

ul. Władysława Łokietka 5,
Toruń
woj. kujawsko - pomorskie
Telefon: 532 238 763

Polityka informacyjna

Dokument informacyjny

Certyfikaty

Współpraca z Google

Zasady firmy zewnętrzne

Partnerzy Google

Produkty AdWords

Reklama AdWords

Merchant Center

Reklama YouTube

Remarketing statyczny AdWords

Remarketing dynamiczny AdWords

kampania google zakupy
Kampania Google Zakupy
Reklama sklepu internetowego w wyszukiwarce. Sktuteczna kampania Google Zakupy.
All Rights Reserved ICBM Poland.