WSPARCIE

3 Otrzymasz rozwiązanie szyte na miarę

Godziny pracy

Pn - pt 9:00 - 16:00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

CERTYFIKATY ADWORDS

Reklama w sieci wyszukiwania

Podstawy reklamy
Egzamin „Podstawy reklamy” obejmuje podstawowe aspekty programu AdWords i reklamy w Internecie, w tym zarządzanie kontem oraz korzyści płynące z wyświetlania reklam w sieci wyszukiwania.

Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych
Egzamin „Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody zarządzania kampaniami AdWords na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Reklama w sieci reklamowej

Sieć reklamowa dla zaawansowanych
Egzamin „Sieć reklamowa dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody wyświetlania reklam w serwisie YouTube i sieci reklamowej Google na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Reklama Google Zakupy

Reklama w Zakupach Google
Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Zakupy obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Zakupami, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

Reklama video YouTube

Reklama AdWords z reklamy video
Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia, takie jak: sprawdzone metody tworzenia i optymalizacji kampanii wideo w YouTube i w Internecie oraz zarządzanie nimi.

Reklama na urządzeniach mobilnych

Reklama AdWords z reklamy mobilnejy
Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane koncepcje reklamy mobilnej, w tym formaty reklam, ustalanie stawek i kierowanie, pomiar oraz optymalizację kampanii.

Kwalifikacja indywidualna Google Analytics

Analityka internetowa
Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Analytics obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Analytics, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

TOP TOP

UTWÓRZ KONTO

ZAPOMNIAŁEŚ DANE DO LOGOWANIA??

Powyższe teksty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego