Work hours
Pn - pt 9:00 - 16:00

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

CERTYFIKATY

CERTYFIKATY ADWORDS

Reklama w sieci wyszukiwania


Podstawy reklamy

Egzamin „Podstawy reklamy” obejmuje podstawowe aspekty programu AdWords i reklamy w Internecie, w tym zarządzanie kontem oraz korzyści płynące z wyświetlania reklam w sieci wyszukiwania.

Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych

Egzamin „Sieć wyszukiwania dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody zarządzania kampaniami AdWords na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Sieć reklamowa

Reklama w sieci reklamowej


Sieć reklamowa dla zaawansowanych

Egzamin „Sieć reklamowa dla zaawansowanych” obejmuje sprawdzone metody wyświetlania reklam w serwisie YouTube i sieci reklamowej Google na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Certyfikat adwords

Reklama video YouTube


Reklama AdWords z reklamy video

Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia, takie jak: sprawdzone metody tworzenia i optymalizacji kampanii wideo w YouTube i w Internecie oraz zarządzanie nimi.

Certyfikat video

Reklama Google Zakupy


Reklama w Zakupach Google

Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Zakupy obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Zakupami, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

Cerfyfikat Google Zakupy

Reklama na urządzeniach mobilnych


Reklama AdWords z reklamy mobilnejy

Egzamin obejmuje podstawowe i zaawansowane koncepcje reklamy mobilnej, w tym formaty reklam, ustalanie stawek i kierowanie, pomiar oraz optymalizację kampanii.

Reklama mobile

Kwalifikacja indywidualna Google Analytics


Analityka internetowa

Indywidualny egzamin kwalifikacyjny Google Analytics obejmuje podstawowe i zaawansowane zagadnienia związane z Google Analytics, takie jak: planowanie, zbieranie danych i raportowanie.

Certyfikat Google Analytics

Utwórz konto

Zapomniałeś/łaś danych do logowania?

Powyższe teksty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego